fbpx

Apie mus

 

Užtikriname nepriekaištingą darbų kokybę,
kuria galėsite įsitikinti ir patys,
jei savo namo statybą patikėsite mums. 

Statybinės medžiagos


Visos mūsų naudojamos medžiagos atitinka griežčiausius ES standartus. Statybinės ir apdailos medžiagos yra aukštos kokybės ir atitinka ekologinius reikalavimus.
Karkasiniams namams statyti naudojame sertifikuotą medieną. Medienos žaliava gaunama iš atsakingai tvarkomų FSC sertifikuotų miškų.
Statydami namus naudojame ir rekomenduojame rinktis itin kokybiškas statybines medžiagas. Nuo to, kokie statybiniai gaminiai bus naudojami, tiesiogiai priklausys individualaus namo savininko, jo šeimos narių ir statybos aikštelės darbuotojų gerovė, sveikata ir sauga.
 
 

Ilgametė patirtis:
karkasinius medinius namus statome jau per 17 metų.


 
Visos mūsų naudojamos statybinės ir apdailos medžiagos kokybiškos, ir atitinka griežčiausius ES standartus. Namą komplektuojame ir statome atsižvelgdami į kiekvieno kliento individualius poreikius, pasirinktas statybines medžiagas.
Esame ilgametę patirtį turintys specialistai, puikiai išmanantys karkasinio namo konstrukcijas. Name naudojamos technologijos užtikrina, kad žiemą bus ypač šilta, o vasarą – maloniai vėsu, todėl išsaugoma drėgmės pusiausvyra ir palaikomas švarus oras patalpose.
Statydami karkasinius namus naudojame sertifikuotą medieną, kuri yra džiovinta, obliuota ir kalibruota. Taip užtikrinami tikslūs pagrindinės statybinės medžiagos matmenys, mediena nesikraipo ir neskilinėja. Tai vieni iš pagrindinių veiksnių tvirtos ir patikimos karkaso konstrukcijos, kuriai suteikiama garantija. Medienos žaliava gaunama iš atsakingai tvarkomų FSC sertifikuotų miškų.

Konstrukcijos komplektacijos


Esame pasiruošę pastatyti tobulą namą, pakeisiantį jūsų gyvenimą.


Samdykite mus