Klaidos karkasinių namų statyboje

karkasiniai namai, silti namai, karkasinis namas, pasyvus namas, namas 80 kv.m., karkasiniu namu projektai, karkasiniai namai kaina, tikrinamai, tikri namai, karkasinis namas, karkasinio namo kaina, karkaisniai namai kainos, modulinis namas
Pasistatyti svajonių sodybą gali kiekvienas
9 balandžio, 2017
karkasiniai namai, silti namai, karkasinis namas, pasyvus namas, namas 80 kv.m., karkasiniu namu projektai, karkasiniai namai kaina, tikrinamai, tikri namai, karkasinis namas, karkasinio namo kaina, karkaisniai namai kainos
Viskas apie karkasinių namų apšiltinimą
12 birželio, 2017
Karkasinis namas – daug privalumų turintis pasirinkimas tiems, kurie nori patogaus ir ekonomiško gyvenimo. Vis dėlto, nesunku pastebėti, kad šių namų statyba yra neatsiejama ir nuo tam tikrų klaidų. Tad kokios daromos dažniausiai?

  • Neidentifikuojami poreikiai

  • Gyventi savo svajonių karkasiniame name pavyks tik tuo atveju, jei žinosite, koks jis turi būti, trumpiau tariant, pirmiausia turite identifikuoti savo poreikius ir tik po to pradėti statybų procesą.

  • Pasirenkami nekvalifikuoti statybininkai

  • Karkasinio namo statyba – daug specifinių žinių ir įgūdžių  reikalaujantis procesas. Taigi, jei norite, kad statant tokio tipo namą būtų išvengta  didelių klaidų, kurios gali turėti neigiamų pasekmių, atidžiai rinkitės žmones, atliksiančius šį darbą. Tai turi būti puikiai savo darbą išmanantys kvalifikuoti profesionalai.

  • Konstrukcijos statomos iš netinkamos medienos

  • Kaip žinia, karkasiniai namai turi konstrukcijas, kurios pagamintos iš medienos. Su tuo yra susijusi ir dar viena klaida – pasirodo, dažniausiai parenkama netinkama mediena (šlapia, nekalibruota). Geriausias pasirinkimas – priešingomis savybėmis pasižyminti mediena, t.y., išdžiovinta ir kalibruota.

  • Neventiliuojamas fasadas

  • Būtina vengti ir dar vienos klaidos – neventiliuojamo fasado. Ši klaida taip pat lemia  neigiamas pasekmes: jei fasadas bus įrengtas ant šlapios konstrukcijos ir nebus ventiliuojamas, jau netrukus namus aplankys neprašyti svečiai – pelėsis ar grybelis.

    Comments are closed.