fbpx

Molio tinkas

2017-06-14
karkasiniai namai, silti namai, karkasinis namas, pasyvus namas, namas 80 kv.m., karkasiniu namu projektai, karkasiniai namai kaina, tikrinamai, tikri namai, karkasinis namas, karkasinio namo kaina, karkaisniai namai kainos
Viskas apie karkasinių namų apšiltinimą
2017-06-12
karkasiniai namai, silti namai, karkasinis namas, pasyvus namas, namas 80 kv.m., karkasiniu namu projektai, karkasiniai namai kaina, tikrinamai, tikri namai, karkasinis namas, karkasinio namo kaina, karkaisniai namai kainos
Karkasinio namo statyba: nuo ko pradėti
2017-06-20
Ar kada nors susimąstėte, kokios mintys Jums kyla išgirdus žodį „molis”? O jei molis namų statyboje ar interjere? Leiskite pabandyti spėti – senovinė kaimo troba, šiaudai, purvas, ruda spalva? Iš tiesų, dar ne taip seniai tik taip molis ir buvo naudojamas, tačiau šiandien, žmogaus kūrybiškumo bei inovatyvių technologijų dėka, tūkstančius metų mylėta medžiaga grįžo tinko pavidalu ir tapo stilingo bei ekologiško interjero dalimi.
Sveikam gyvenimo būdui vis labiau įgaunant pagreitį, dažniau gręžiamasi į gamtą, į laiko patikrintus sprendimus. Žinoma, tai nereiškia, kad reikia atsisakyti to, ką mums davė visuomenės pažanga ir grįžti į pirmykštę olą. Natūralumas ir sveikata puikiai suderinami su grožiu, estetika ir komfortu. Puikus to pavyzdys – molio tinkas bei molio asla. Architektai, interjero dizaineriai šias, visiškai natūralias, medžiagas atranda iš naujo ir sėkmingai integruoja kurdami jaukius ir aplinkai draugiškus namus.

Natūrali molio tinko sudėtis, spalvų paletės gausa ir šiuolaikiška tekstūra patraukli įrenginėjant ne tik gyvenamąsias patalpas, bet ir restoranus, parduotuves, meno galerijas. Molio tinkas suteikia erdvėms išskirtinumo, unikalumo jausmą. Kas kartą vis kitokia, lengvai transformuojama faktūra leidžia įgyvendinti pačias originaliausias vidaus apdailos idėjas.
Šiandieninė molio asla taip pat nebeturi nieko bendro su grubiai banguotomis, tamsiomis grindimis. Greičiau priešingai – išskirtinis interjero akcentas. Ilgaamžė, didelės priežiūros nereikalaujanti molio asla atrodo išties unikaliai ir tampa puikia alternatyva ieškantiems kokybiškos ir natūralios grindų dangos.

Molio vidaus apdailoje pavyzdžių galima pamatyti visame pasaulyje – nuo Londono iki Singapūro. Restoranai, meno galerijos, dizaineriai ir architektai renkasi šį išskirtinį interjero medžiagiškumą. Molio tinku dekoruotu interjeru galima pasigerėti Nando‘s restoranų tinkle, garsių prekės ženklų parduotuvėse ir galerijose Londone, Oroton mados studijoje Australijoje. Lietuvoje - neseniai atidarytame In Tegra House bei prabangių gyvenamųjų namų interjeruose.

pagal Molio tinkas

Comments are closed.